Asus Teknik Servis Ürün Sorgulama

  • acer-bakim-onarim

  • acer-yedekparca-pil-adaptor

Acer Teknik Servis
Acer Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Acer Notebook Teknik Servis

Acer Notebook Teknik Servis

acer-notebook-laptop-tamir-servisAcer Notebook Teknik Servis

Acer notebooklar taşınabilir özellikle nereye giderseniz sizlerle beraber. Yaygın kullanımları ile göze çarpan acer notebooklar dosyalarınızı sizler için saklayabilir ve paylaşabilir.

Acer notebook teknik servis olarak acer notebookların teknik servis hizmetini vermekteyiz.Teknik servisimiz düşme veya darbe sonucu oluşan ekran kırılması, ekran çatlaması, panel bozulması veya günlük kullanımda oluşan anakart arızası, harddisk (hdd) arızaları gibi sorunları gidermektedir. Sıvı teması sonrası açılmayan acer notebookların klavye değişimi gerekli ise anarkart onarımını güvenli ve orjinal parçalarla onarım veya değişim gerçekleştirmekteyiz. Acer notebook şarj soketi giriş kısmında oluşan sorunlarınızın veya acer adaptörünüzde oluşmuş olan sorunlarınıza çözüm sunmaktayız.

Acer notebooklarınızın donanımsal arızalarına bakıldığı gibi yazılımsal sorunları da giderilmektedir.Genel bakım sonrası cihazlarınız ilk gün ki performansında kullanma gelmektedir. Servis süresini gün içinde onarım yapılmasını isterseniz Acer Notebook Express Servis ile servisimize geldiğinde çayınızı veya kahvenizi yudumlarken arıza tespitiniz yapılır fiyat onayı ve bilgilendirme ile onarımı yapılmaktadır.

Acer teknik servisimize ulaşmak için www.acerteknikservis.com sitemizden online servis talebinde bulunabilir veya acer teknik servis çağrı merkezi numarası olan 0850 390 25 33 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Talebiniz acer teknik servise ulaştığında müşteri temsilcimiz sizlerle bağlantıda bulunup servis kaydı ve kargo yönlendirmesinde bulunacaktır.