Asus Teknik Servis Ürün Sorgulama

  • acer-bakim-onarim

  • acer-yedekparca-pil-adaptor

Acer Teknik Servis
Acer Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Acer Bilgisayar Teknik Servis

Acer Bilgisayar Teknik Servis

acer-masaustu-bilgisayarAcer Masaüstü Bilgisayar Teknik Servis

Acer masaüstü bilgisayarlar hem iş hemde kişisel kullanımınız için yüksek performans veriyor. Acer teknik servis olarak Acer masaüstü bilgisayarlarınızın anakart arızalarını, ram hataları, hdd (harddisk), cpu ve cd-rom donanımlarına onarım ve değişim yapmaktayız.

Periyodik olan genel bakım onarım yapmakta aynı zamanda acer teknik servis olarak cihazlarınızın yazılımsal sorunları da çözmekteyiz. Yedekleriniz (dosyalarınız) kaybolmadan yeniden kurulum (format) ve bakım ile bilgisayarınız ilk gün ki gibi olacaktır. Acer masaüstü bilgisayarınıza ekran kartı – cpu – ram gibi yükseltmeler acer teknik servisimizde yapılmaktadır.

Acer masaüstü bilgisayarlarınızın onarımları için  bilgisayarınızı acerteknikservis.com sitemiz üzerinden Online Servis Talebi formu ile bizimle iletişime geçebilir veya acer teknik servis çağrı merkezi numaramız olan 0850 390 25 33 numaramızdan irtibata geçebilirsiniz. Talebiniz servisimize iletildiğinde tarafınıza bilgilendirme sağlanarak adresinize kargo yönlendirmesi ile güvenli bir şekilde alım yapmak ve onarılmış olarak cihazınızı teslim etmekteyiz.